strona główna

Dla przedsiębiorcy

Drogi kliencie

Właściwie zaprojektowana przestrzeń gwarantuje większą wydajność firmy. ....

W trakcie działalności związanej z projektowaniem architektonicznym mieliśmy możliwość współpracy z wieloma przedsiębiorcami zarządzającymi własnym biznesem. Zdajemy sobie sprawę, że tworząc własny biznes właściwe decyzje związane z rozwojem firmy są kluczem do sukcesu. Każde rozwijające się przedsiębiorstwo zmuszone jest w pewnym momencie rozwiązać problem zapewnienia sobie odpowiedniego miejsca do prawidłowego funkcjonowania. W większości przypadków oznacza to przebudowę lub przeniesienie produkcji i każdego innego typu działalności do nowego budynku lub na nową działkę, gdzie będzie możliwe zaspokojenie potrzeb firmy.

Co Państwu oferujemy ?

- kompleksową obsługę projektową
- konkurencyjne stawki cenowe
- terminowość
- kreatywność
- ekonomiczne podejście do projektowania


Jako posiadający duże doświadczenie architekci jesteśmy w stanie świadczyć dla Państwa usługi, dzięki którym podejmiecie jedne z najważniejszych decyzji rozwojowych Państwa firm. W trakcie współpracy nastawieni jesteśmy przede wszystkim na zrozumienie potrzeb związanych z procesem technologicznym oraz  wszelkimi procedurami pracy w Państwa firmie, co pozwala nam proponować rozwiązania mające wpływ na podniesienie wydajności i obniżenie kosztów funkcjonowania.

Aby mieli Państwo pewność prawidłowego wykonania projektów jesteśmy w stanie oferować Państwu usługę nadzoru autorskiego. Wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się jak ważne jest uczestnictwo architekta od początku budowy do zakończenia prac budowlanych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami i realizacjami - PROJEKTY

BIURO:

Al. Solidarności 113/72
00-140 Warszawa

ADRES E-MAIL:

info@qula.pl

TELEFON/FAX:

+48 22 620 43 59
+48 606 888 584