strona główna

Firma


Szanowni Państwo,

QULA STUDIO PROJEKTOWE BARTŁOMIEJ KULINA to prężnie działająca pracownia architektoniczna zajmująca się projektowaniem obiektów budowlanych.


Złożona specyfika rynku budowlanego stawia branży architektonicznej bardzo wysokie wymagania. Aby im sprostać, nieustannie podnosimy jakość naszych usług, co powala nam być firmą konkurencyjną na rynku.

Oferując nasze usługi architektoniczne zobowiązani jesteśmy do utrzymywania ich najwyższej jakości. Nasze doświadczenie pozwala nam panować nie tylko nad elementami technicznymi naszej profesji, ale także nad całością prac oraz czynności administracyjnych związanych z pracą architekta. Wiemy, że projekt architektoniczny jest częścią państwa inwestycji, co oznacza, że musi on zostać przez nas właściwie oraz terminowo przygotowany.

Szereg pozytywnie zrealizowanych zleceń oraz bardzo dobra znajomość prawa budowlanego pozwoliła nam wypracować procedury skracające czas oczekiwania na prace projektowe poprzedzające rozpoczęcie inwestycji.

Naszymi zaletami są:

Posiadamy znajomość procesów administracyjnych.


Jako firma architektoniczna jesteśmy w stanie  świadczyć dla Państwa usługi związane z wszelkimi sprawami urzędowo-administracyjnymi w procesie budowlanym. Posiadamy doświadczenie w sprawach związanych z postępowaniami prowadzonymi przez Nadzory Budowlane oraz Urzędy Architektury.

Znamy realia budowania.


Wiemy, że do właściwego wykonania zarówno małej jak i dużej inwestycji niezbędny jest udany i wyważony dialog pomiędzy uczestnikami procesu budowlanego. Dobra współpraca z ekipami budowlanymi oraz znajomość procesów budowlanych pozwala nam być kreatywnym partnerem, co znacząco ułatwia i przyśpiesza realizację projektu.
 Projektujemy tak, aby wybudować ekonomicznie.

Każda inwestycja powinna być poparta rachunkiem ekonomicznym. Projektujemy według potrzeb i założeń klienta, tak aby odpowiednio zoptymalizować koszty przyszłych inwestycji budowlanych. Wiemy, iż nasze przemyślane rozwiązania mogą zadecydować o znacznym zmniejszeniu kosztów inwestycji.

Posiadamy umiejętności i procedury pozwalające nam działać skutecznie.

Pracujemy na renomowanym oprogramowaniu CAD, co ułatwia współprace z innymi firmami, oraz branżami. W wyniku dużej ilości wykonanych zleceń, wypracowaliśmy metody organizacyjne pracy oraz tworzenia dokumentacji projektowej pozwalające nam na szybkie przygotowywanie projektów.


.

BIURO:

Al. Solidarności 113/72
00-140 Warszawa

ADRES E-MAIL:

info@qula.pl

TELEFON/FAX:

+48 22 620 43 59
+48 606 888 584